Medarbetare

/* MATTIAS */

Mattias Goldmann

VD
mattias.goldmann@fores.se

mm

Agnes Bondelid

Kommunikationskoordinator
agnes.bondelid@fores.se

mm

Andreas Bergström

Vice vd och programchef för ekonomiska reformer och entreprenörskap
andreas.bergstrom@fores.se

mm

Anna Halla

Utvecklingsstrateg och HR-ansvarig
anna.halla@fores.se

mm

Linda Jacobsson

Projektledare för Migrationsinfo.se (föräldraledig)
linda.jacobsson@fores.se

mm

Lovisa Källmark

Assisterande Programchef Miljö och klimat
lovisa.kallmark@fores.se

mm

Markus Larsson

Programchef Kilmat och miljö
markus.larsson@fores.se

Minna Ljunggren

Programchef Migration och integration
minna.ljunggren@fores.se

mm

Oskar Adenfelt

Projektledare inom migrations- och integrationsprogrammet
oskar.adenfelt@fores.se

mm

Rikard Linde

Programchef Digitala samhället
rikard.linde@fores.se

mm

Robert Englund

Projektledare för migrationsinfo.se
robert.englund@fores.se

mm

Stefan Larsson

Forskare
stefan.larsson@fores.se

mm

Tove Mellgren

Samordnare Fores Hela Sverige
tove.mellgren@fores.se

mm

Ulrika Stavlöt

Forskningsledare
ulrika.stavlot@fores.se

/* PRAKTIKANTER */

den gröna liberala tankesmedjan